Το δεύτερο παζάρι της ομάδας

Το δεύτερο παζάρι της ομάδας

Το δεύτερο παζάρι της ομάδας μας κατά την επίδοση βαθμολογίας Β? τριμήνου: η απόλυτη επιτυχία!

Με την ίδια καταπληκτική επιτυχία πραγματοποιήθηκε το παζάρι της ομάδας Αγωγής Σταδιοδρομίας μαζί με την επίδοση της βαθμολογίας του Β? τριμήνου την Τετάρτη, 18 Μαρτίου 2015. Γονείς και καθηγητές στήριξαν την προσπάθεια των μαθητών να ενισχύσουν το ταμείο τους για τη διήμερη εκδρομή που ετοιμάζουμε μαζί με τα σχολεία του δικτύου στο Πήλιο. Έτσι με την προκαταβολή που είχαν δώσει οι μαθητές υπεκάλυψαν τα έξοδα μετακίνησης και διαμονής! Εύγε στην προσπάθεια τους! Ένα μεγάλο μπράβο στην ομάδα και στην εμπνευσμένη ιδέα της κ. Ρίζου Ελένης, της Βιολόγου μας, που ακούραστα και αγόγγυστα, αναλαμβάνει τέτοιες δράσεις στο σχολείο μας!