Γιορτή λήξης 2017

Γιορτή λήξης 2017

Η καλοκαιρινή γιορτή λήξης έλαβε χώρα την Πέμπτη 15 Ιουνίου στις 8 μ.μ.

Η έναρξη έγινε με την ομάδα φιλαναγνωσίας, η οποία παρουσίασε το πρόγραμμά της μέσα από θεατρικά δρώμενα.

Στη συνέχεια ακολούθησε η μουσική παρουσίαση  με την επιμέλεια της εκπαιδευτικού κ. Κολυροπούλου Πραξιθέας.

Η γιορτή τελείωσε με τη χορευτική ομάδα της οποίας την καθοδήγηση είχαν οι καθηγητές Φυσικής αγωγής του σχολείου μας, κ. Ελένη Τσότρα και κ. Γεώργιος Τάνταρος.

Μας τίμησαν με την παρουσία τους ο πανταχού παρών στις εκδηλώσεις μας Αιδεσιμολογιώτατος Πρωτοπρεσβύτερος π. Χαράλαμπος Παπαδόπουλος καθώς και αρκετοί γονείς, παλαιότεροι συνάδελφοι και μαθητές επίσης.

Αφιερώσαμε τη φετινή γιορτή στον διευθυντή μας, Αντώνιο Λότσο για την προσφορά του στο σχολείο και την στήριξή του στα χρόνια της θητείας του.

Γιορτή λήξης