Τσικνοπέμπτη 2018

Τσικνοπέμπτη 2018

Με σχετική καλοκαιρία και μετά από τρεις ώρες μάθημα, γιορτάσαμε την Τσικνοπέμπτη μέχρι τη λήξη του σχολικού ωραρίου.

Ο Διευθυντής και οι Διδάσκοντες του Γυμνασίου Οβρυάς ευχαριστούν το Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων για την εξαιρετική προσφορά τους στους μαθητές μας, φροντίζοντας έτσι για μια ήρεμη και χαλαρή εκδήλωση την ημέρα της Τσικνοπέμπτης! Ένα ιδιαίτερα μεγάλο μπράβο ανήκει στους κ. Καρβελά, κα Δουκλιά, κα Θεοδοσίου, κα. Γιαννοπούλου, οι οποίοι από νωρίς το πρωί ήταν εκεί για την προετοιμασία του ψησίματος και την εστίαση των μαθητών γενικότερα!

Επίσης δίνουμε τα συγχαρητήρια μας στην ομάδα των μαθητριών που παρουσίασαν στους συμμαθητές τους ένα υπέροχο, μικρό χορευτικό θέαμα μετά από δικό τους συντονισμό και με συνεχείς πρόβες μετά το πέρας των μαθημάτων. Και του χρόνου!