Προσφορά στο φιλόπτωχο της ενορίας

Προσφορά στο φιλόπτωχο της ενορίας

Με την καθοδήγηση της κ. Σελιμά το σχολείο υλοποίησε και φέτος τη δράση εθελοντισμού προς το φιλόπτωχο ταμείο της ενορίας του σχολείου μας εν όψει και των Χριστουγέννων. Το φετινό έτος είναι για το Γυμνάσιο μας αφιερωμένο στον εθελοντισμό!

Είπαν για μας

ΦΙΛΌΠΤΩΧΟ ΤΑΜΕΊΟ ΚΟΙΜΗΣΕΩΣ ΘΕΟΤΌΚΟΥ ΟΒΡΥΆΣ

Φιλόθεη και φιλάνθρωπη για ακόμα μία φορά η δράση του Γυμνασίου Οβρυάς σήμερα 23 Δεκεμβρίου 2019 αφού μαζί με τη συμμετοχή στη Θεία Λειτουργία οι μαθητές μαζί με τους Καθηγητές τους προσέφεραν τρόφιμα για την Τράπεζα Τροφίμων της Ενορίας μας.
Ο Προϊστάμενος του Ναού μας Πρωτοπρεσβύτερος Χαράλαμπος Παπαδόπουλος ευχαρίστησε τον Διευθυντή του Γυμνασίου κ. Χρήστο Θεοδώρου ,το Σύλλογο Διδασκόντων, τα παιδιά και τους γονείς και κηδεμόνες αλλά και το Σύλλογο Γονέων και κηδεμόνων του Γυμνασίου Οβρυάς.
Καλά Χριστούγεννα και Ευλογημένο το Νέο Έτος.

ΕΚ ΤΟΥ ΦΙΛΟΠΤΏΧΟΥ.

Προσφορά στο φιλόπτωχο της ενορίας                             Προσφορά στο φιλόπτωχο της ενορίας Προσφορά στο φιλόπτωχο της ενορίας Προσφορά στο φιλόπτωχο της ενορίας

Προσφορά στο φιλόπτωχο της ενορίας Προσφορά στο φιλόπτωχο της ενορίας