Νεώτερη ενημέρωση για την εξ αποστάσεως

Οι εκπαιδευτικοί επικοινωνούν με τους μαθητές για την συνέχιση της εξ αποστάσεως. Πολλοί συνάδελφοι κάνουν αυτή την εβδομάδα στο σχολείο, ίσως και την επόμενη, αυτά που έκαναν εξ αποστάσεως το τελευταίο χρονικό διάστημα, ειδικά εφόσον είχαν προχωρήσει παρακάτω, για αυτό και σας ενημερώσαμε χτες πως νέο υλικό θα ανέβει ανάλογα με την πρόοδο των μαθημάτων στο σχολείο. Η κ. Σκοτσιμάρα από την επόμενη Τετάρτη θα κάνει μάθημα στη Β τάξη από 12.30-13.30 και στη Γ τάξη από 13.30-14.30, και την επόμενη Παρασκευή (της άλλης εβδομάδας), για τη Γ τάξη από 13.00-14.00. Ο κ. Καρράς έχει συνεννοηθεί για επίλυση αποριών τις βραδυνές ώρες, όπως και από την επόμενη Τετάρτη από 9.00-10.00 το πρωί. Ο κ. Θεοδώρου την άλλη εβδομάδα την Τρίτη 10.00-11.00 για τη Γ τάξη και 11.00-12.00 για τη Β τάξη.  Θα ανακοινώσουμε και για άλλους συναδέλφους (κ. Μαράτου, κ. Γκόβα )Επαναλαμβάνουμε την παράκληση να ολοκληρωθούν οι εργασίες στην eclass και στην e-me. Eπίσης οι εκπαιδευτικοί που απουσιάζουν συνεχίζουν την ανάρτηση υλικού στις πλατφόρμες αυτές.