Αποχαιρετιστήρια τελετή

Τη Δευτέρα, 27 Ιουνίου 2022, αποχαιρετήσαμε τους μαθητές μας της Γ’ Γυμνασίου σε μια απλή αποχαιρετιστήρια εκδήλωση με αναμνηστικά που φιλοτέχνησαν οι καθηγητές του σχολείου μας και το ποίημα του Κίπλιν, “Αν”, να τους συντροφεύει στη μετάβασή τους στο Λύκειο.

Εκπαιδευτικοί τους ευχήθηκαν καλή πρόοδο και τους συμβούλεψαν στη ζωή τους πάνω απ’όλα να είναι Άνθρωποι!

Ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων φρόντισε για το γλυκό κέρασμα και τα αναψυκτικά και τους ευχαριστούμε ιδιαίτερα για τη χορηγία τους!

Με την ευκαιρία της τελευταίας μας συνάντησης απονεμήθηκαν επίσης βραβεία συμμετοχής και διακρίσεις στο διαγωνισμό φωτογραφίας με θέμα “Μεσολόγγι-Ναύπακτος” από την αντίστοιχη εκπαιδευτική τους ημερήσια εκδρομή.